تبلیغات
کل کل - بخونید پسرا بعد بخندین

کل کل
 
فقط برای خنده

كد عكس تصادفی

چت روم

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


 

دختر ها خیلی دوست دارند جای پسر ها باشند اما پسر ها اصلاً دوست ندارند جای دختر ها باشند

 اگر یه دختر یك مشكل غیر قابل حل داشته باشه از خونه فرار میكنه اما یه پسر اگر یك مشكل غیر قابل حل داشته باشه اعضای خانواده اش رو از خونه فراری میده!

 یه دختر اگر دو تا مشكل غیر قابل حل داشته باشه خودكشی میكنه اما یه پسر اگر دو تا مشكل غیر قابل حل داشته باشه اعضای خانواده اش رو میكشه

 یه پسر اگر 3 تا مشكل غیر قابل حل داشته یه هفته افسرده میشه بعد با 3 تا مشكل كنار میاد و زندگیش رو میكنه اما تا كنون دختری كه 3 تا مشكل داشته باشه دیده نشده چون همشون در مرحله دو تا مشكل خودكشی میكنند و به سه تا نمیرسه مشكلاتشون!!!

 دخترا از پسرا موهاشون كوتاهتره!

 دخترا می خوان سر پسرا كلاس بزارن اما در نهایت سر خودشون كلاه میره ولی پسرا می خوان سر هر موجود زنده ای كه میبینن كلاه بزارن و در نهایت موفق میشن


 نقطه قوت پسرا چشماشونه اما نقطه قوت دخترا چشم و گوش ابرو و دماغ و دهن و .........هست.

 دخترا با اینكه بیشتر از پسرا قوانین راهنمایی و رانندگی رو رعایت میكنن اما خیلی بیشتر از پسرا تصادف میكنن و در هر تصادف رد پای یك دختر به چشم می خوره.

 دخترا فكر می كنن بهترین راه برای داشتن یك رابطه خوب و مداوم صداقت و راستگویی هستش ولی پسرا مطمئن هستند بهترین راه دروغگویی و گرفتن سوتی از طرف مقابله!

 دختر ها از درس و مدرسه بیزارند ولی پسر ها از درس و مدرسه فراری هستند!

 پسر ها به هم حسودی نمی كنن اما دخترا به هم حسودی می كنن.

 اگر برادرتون دوست دختر داشته باشه شما سعی می كنید با اون دختر آشنا بشید ولی اگر خواهرتون دوست پسر داشته باشه شما قسم می خورید! كه هم پسره و هم خواهرتون رو سر به نیست كنید.

 دختر ها زیر بار حرف زور میرن اما پسر ها خودشون حرف زور میزنن

 دخترا زندگی مشترك رو در عشق و صفا و صمیمیت می بینن ولی پسر ها در غذا

 اگر یك دختر در یك جمع سوتی بده تا آخر دیگه هیچ حرفی نمیزنه اما پسر ها در یك چمع فقط سوتی میدن!

 یك دختر اگر 24 ساعت با دوست پسرش صحبت نكنه افسرده میشه اما یك پسر اگر 24 ساعت با دوست دخترش صحبت نكنه با اون یكی دوست دخترش صحبت میكنه.

 پسر ها میدونن جنبش فمنیسم چیه واسه همین ازش متنفرن ولی دختر ها نمیدونن جنبش فمنیسم چیه واسه همین طرفدارشن!

 یك دختر اگر با دوست پسرش به هم بزنه دیگه با هیچ پسری دوست نمیشه اما یه پسر اگر با دوست دخترش به هم بزنه با 3-4 تا دختر دیگه دوست میشه!

 یك دختر اگر توی خیابون پسری ازش بپرسه ساعت چنده میگه:ساعت 7.اما یه پسر اگر یه دختر ازش ساعت بپرسه میگه :ساعت 7 و 2 دقیقه و 24 ثانیه,اینم شماره تلفن من 09351011753 سر ساعت 9 منتظر تماستم!

 اگر یه دختر به یه پسر نگاه كنه , پسره فكر می كنه كه خیلی خوش تیپه ولی اگر یه پسر به یه دختر نگاه كنه دختره فكر میكنه كه پسره چقدر بی چشم و رو هستش!

 دختر ترشیده میشه اما پسر بلعكس رسیده تر میشه نه!!!!

 بعد از خوندن این مطلب پسرا اول 2 دقیقه فكر میكنن تا مفهوم مطلب رو بفهمند و چون بعد از دو دقیقه   نمی فهمند می زنن زیر خنده و میگن خیلی باحال بود اما دخترا بعد از خوندن این مطلب 2 ساعت حرص می خورن و فكر میكنن به شخصیت دخترای ایرونی توهین شده و در نهایت چون مفهوم این مطلب رو نفهمیدن به نویسنده اش میل میزنن و فحش میدن!!!

(البته فحش دادن یكی دیگر از كارهای دختران است) بد وااااااا ...انجام ندید سو استفاده نشه هاااااااا


طبقه بندی: kal kal pesara، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 آبان 1390 توسط جواد ‘جواد
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس